Privātuma politika | Rīgasdizains

Privātuma politika

Kas mēs esam?

Mūsu interneta vietnes adrese ir: https://rigasdizains.lv.
SIA
Reģ. Nr:
Juridiskā adrese:
E-pasts: [email protected]

Kādus personīgos datus mēs apkopojam un kāpēc mēs tos apkopojam

Mēs izmantojam vairākus instrumentus lai atvieglotu mūsu darbu uzlabojot mūsu vietni.
Visi dati ir anonīmi un netiek piesaistīti tavam interna pārlūkam, iekārtai un precīzai atrašanās vietai.
Dati iekļauj valsti no kuras apmeklētāji ir ienākuši mūsu vietnē (cenšamies strādāt tikai Latvijas ietvaros!), kā arī ekrāna izšķirtspēju ( lai pielāgotu mūsu vietni visbiežāk pielietotajam ekrāna izmēram ) un operētājsistēmas ( ļauj mums optimizēt vietnes darbību starp dažādām platformām, kā arī cik ilgi vietne tiek izmantota ).

Analītika

Ar ko mēs dalām tavus datus?

Google Analytics – Google Analytics ir Google piedāvātais freemium* tīmekļa analīzes pakalpojums, kas izseko vietnes apmeklējumu un ziņo par to.
Hotjar – Ļauj redzēt, kā apmeklētāji patiešām izmanto vietni, apkopo lietotāju atsauksmes un atspoguļo vietnes vizuālā interfeisa lietojamības problēmas, ļaujot mums tās risināt.
Facebook Pixel – Tas palīdz izsekot reklāmizdevumus no Facebook reklāmām, optimizēt reklāmas, pamatojoties uz savāktajiem datiem.

*Freemium ir cenu stratēģija, ar kuru produktu vai pakalpojumu sniedz bez maksas, bet par papildu funkcijām, pakalpojumiem vai virtuālām vai fiziskām precēm tiek iekasēta nauda. “Freemium” ir vārdu “bezmaksas” un “prēmium” salikums.

Cik ilgi pie mums ir tavi dati?

Pie mums nav tavu datu. Mēs nevācam personīgu informāciju. Visi analītiskie dati ir pie trešajām partijām kuras minētas augstāk.

 

Kā tiek izmantoti un kur aiziet ievadītā informācija no kontaktu formām?

Informācija kas tiek ievadīta kontaktu formās, izmantojam tikai vienam nolūkam, lai atbildētu uz uzdoto jautājumu!
Apmeklētāju uzvedību pārbaudām, izmantojot automātisku surogātpasta atklāšanas pakalpojumu.

Mūsu kontaktu informācija
SIA
Reģ. Nr:
Juridiskā adrese:
E-pasts: [email protected]

Papildus informācija

Kā mēs aizsargājam tavus datus?

Visa personiskā informācija ir šifrēta un to nevar lasīt / atgūt ikviens izņemot autorizētus lietotājus – mūs.

Kādas datu pārkāpšanas procedūras mums ir izveidotas

Ja rigasdizains.lv informācija ir kompromitēta vai ir aizdomas par kompromitēšanu, mūsu drošības dienesta vadītājs uzņēmumā izmeklēs apstākļus, kuros notikusi kompromitēšana. Kā arī izziņos 72 stundu laikā kādi dati ir kompromitēti ar ieteikumiem tālākai darbībai.

Vai mēs saņemam datus no trešajām partijām?

Google tīmekļa fonti

Lai nodrošinātu vienotu fontu atspoguļojumu, šajā lapā tiek izmantoti Google tīmekļa fonti. Atverot lapu, pārlūkprogramma savā kešatmiņā ielādē nepieciešamos tīmekļa fontus, lai pareizi parādītu tekstus un fontus.

Šim nolūkam jūsu pārlūkam ir jāveido tiešs savienojums ar Google serveriem. Tādējādi Google uzzina, ka mūsu tīmekļa vietne ir pieejama, izmantojot jūsu IP adresi. Google tīmekļa fontu izmantošana tiek veikta, lai nodrošinātu mūsu vienotu un pievilcīgu prezentāciju. Tas ir pamatots saskaņā ar Art. 6 (1) (f) DSGVO.

Ja jūsu pārlūkprogramma neatbalsta tīmekļa fontus, tavs dators izmanto standarta fontu.

Plašāku informāciju par lietotāju datu apstrādi var atrast vietnē https://developers.google.com/fonts/faq un Google konfidencialitātes politikā vietnē https://www.google.com/policies/privacy/.

Tehniskie parametri